KONST / Litografier / Färglitografi 13862069
nr 1386 2069
Färglitografi
Anthony R Whelihan. Signerad, numrerad 7/300, "Marilyn". Motivet: 87x66, yttermått inklusive ram: 104x81 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:48:51
500 kr
700 kr
22 mar